Mardin Kent Gazetesi

Basliksiz-3.jpg

Çocuğun beline ip bağlayarak gezdirdi

Çocuğun beline ip bağlayarak gezdirdi
52 views
01 Eylül 2021 - 14:02

İstanbul Küçükçekmece’de bir kadın küçük bir çocuğun beline ip bağlayıp gezdirmesi sosyal medyada büyük tepki topladı. Talha isimli bir kişi o anları cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydetti.

Küçükçekmece’de bir kadın çocuğunun beline iple bağlayıp gezdirdi. Görüntüler sosyal medyada tepkiye neden olurken, videoyu çeken Talha Çetin, “İnsanlar boğazından bağlanmış diye yanlış anladı. Sormadım neden böyle yaptığını. Sosyal medyaya attım, ortalık karıştı. Yanlış anlaşılmalar olmuş” dedi.

Küçükçekmece, Cumhuriyet Mahallesi’nde sabah saatlerinde bir kadın, çocuğu belinden iple bağlayıp, gezdirdi. Talha Çetin isimli kişi bu anları telefonunun kamerasıyla kayda aldı. Çetin, görüntüleri sosyal medyada paylaştı. Görüntüler, sosyal medyada tepki çekti.

Görüntüyü çeken ve paylaşan Talha Çetin, “Sabah bir kadın gördüm. Herhalde kaçmasın diye böyle bir şey yaptı. Anneannesi galiba. Ben de videoya çektim. İnsanlar boğazından bağlanmış diye yanlış anladı. Sormadım neden böyle yaptığını. Videoyu ben çektim, sosyal medyaya attım. Ortalık karıştı. Yanlış anlaşılmalar olmuş” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.