Mardin Kent Gazetesi

Basliksiz-3.jpg

Kaymakam Ercan Kayabaşı, Nusaybin Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılacak olan mesire alanında incelemelerde bulundu

Kaymakam Ercan Kayabaşı, Nusaybin Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılacak olan mesire alanında incelemelerde bulundu
72 views
07 Eylül 2021 - 9:25

Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı, Nusaybin Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılacak olan Mesire Alanında inceleme ve denetimlerde bulundu.
     

Beraberindeki Belediye Birim Müdürleri ile birlikte Mor Yakup ve Zeynel Abidin Mahallesi Timur Sokağa gelen Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Kayabaşı, burada yapımı devam eden Mesire Alanında incelemelerde bulundu. Çalışmalar hakkında Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü Teknik Personellerinden bilgi alan Kayabaşı, çalışmaların hızlandırılarak alanın biran önce vatandaşların hizmetine sunulması talimatını verdi.
 

Kayabaşı, “Mesire Alanının bitmesiyle birlikte vatandaşlarımızın ilçe merkezinde nefes alabilecekleri yeni bir yeşil alana sahip olacağını, yeşil alanın ağırlıkta olduğu alanda ayrıca arkeopark, basketbol – futbol sahaları, yürüyüş yolları, çocuk oyun ve spor alanları, koşu parkuru, piknik ve otopark alanları olacağını” ifade etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.