Aralarında Ak Parti’den de istifa eden 800 kişi CHP’ye katıldı

Mardin’e bağlı Gökçe Köyü’nde aralarında AK Parti’den de istifa eden 150 kişinin de bulunduğu 800 vatandaş Cumhuriyet Halk Partisi’ne(CHP) katıldı.

Aralarında Ak Parti’den de istifa eden 800 kişi CHP’ye katıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Danışmanı Ahmet Nazif Yücel, Mardin’in Gökçe köyünde yurttaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Köyde ilgiyle karşılanan CHP Genel Başkan Danışmanı Yücel, yurttaşlarla uzun uzun sohbetler gerçekleştirdi. Görüşmenin ardından CHP heyetinin köye geliş amacını açıklayan Yücel, köyde AK Parti’den istifa eden 150 kişinin de aralarında olduğu toplam 800 kişinin CHP’ye katılacağını belirtti.

Görüşmelerin ardından aralarında AK Parti’den istifa eden 150 kişinin de olduğu 800 kişi CHP’ye katıldı. Yücel, Gökçe köyünde CHP’ye üye olan 800 kişinin rozet törenini gerçekleştirdi. 800 kişinin isimleri alınarak, işlemleri yapıldı.

Yücel, “Hepimiz bir sonraki seçimde göreceğiz ki Millet İttifakı, Doğu ve Güneydoğu illerinden büyük bir zafer alarak ayrılacak” dedi.

Bölgenin tanınan ailelerinden Yıldırım ailesinin en yaşlısı Cuma Yıldırım’a CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu adına parti rozeti takan Yücel, “Çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz memleketi aydınlık güzel günlere kavuşturacağız” dedi. Yücel, “Hepimiz bir sonraki seçimde göreceğiz ki millet ittifakı doğu ve güneydoğu illerinden büyük bir zafer alarak ayrılacak” diye konuştu.